D1CSA5931M0M20F-T15
מק"ט מוצר של DigiKey
4463-D1CSA5931M0M20F-T15TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4463-D1CSA5931M0M20F-T15CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4463-D1CSA5931M0M20F-T15DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D1CSA5931M0M20F-T15
תיאור
RES 0.0002 OHM 1% 15W 5931
תיאור מפורט
0.2 mOhms ±1% 15W נגד שבב לא-סטנדרטי אנטי-גופרית, חישת זרם, חסין רטיבות, בטיחות אלמנט מתכת
מקדם טמפרטורה
±125ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C