D1MPC0402RR010FF-T10
מק"ט מוצר של DigiKey
4463-D1MPC0402RR010FF-T10TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4463-D1MPC0402RR010FF-T10CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D1MPC0402RR010FF-T10
תיאור
RES 0.01 OHM 1% 1/3W 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 mOhms ±1% 0.333W, 1/3W נגד שבב 0402 (1005 מטרי) מוגן גופרית, חישת זרם, עמיד לחות יריעת מתכת
קטגוריה
מאפיינים
מוגן גופרית, חישת זרם, עמיד לחות
יצרן
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C