D1MPC0402RR010FF-T10 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | RES 0.01 OHM 1% 1/3W 0402 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 8 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 10 mOhms ±1% 0.333W, 1/3W נגד שבב 0402 (1005 מטרי) מוגן גופרית, חישת זרם, עמיד לחות יריעת מתכת |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | מאפיינים מוגן גופרית, חישת זרם, עמיד לחות |
יצרן | מקדם טמפרטורה ±100ppm/°C |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 155°C |