D1WRL1206L4R025D-T5
מק"ט מוצר של DigiKey
4463-D1WRL1206L4R025D-T5TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4463-D1WRL1206L4R025D-T5CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D1WRL1206L4R025D-T5
תיאור
RES 0.025 OHM 0.5% 1/2W 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 7
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25 mOhms ±0.5% 0.5W, 1/2W נגד שבב 1206 (3216 מטרי) אנטי-גופרית, חישת זרם, ציפוי מעכב בעירה, חסין רטיבות, בטיחות יריעת מתכת
קטגוריה
מאפיינים
אנטי-גופרית, חישת זרם, ציפוי מעכב בעירה, חסין רטיבות, בטיחות
יצרן
מקדם טמפרטורה
±30ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C