TFA0402R1003J-T10
מק"ט מוצר של DigiKey
4463-TFA0402R1003J-T10TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4463-TFA0402R1003J-T10CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4463-TFA0402R1003J-T10DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TFA0402R1003J-T10
תיאור
RES 0.1 MOHMS 5% 1/16W 0402
תיאור מפורט
0.1 MOhms ±5% 0.063W, 1/16W נגד שבב 0402 (1005 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C