TFAS0805R1001F-T5
מק"ט מוצר של DigiKey
4463-TFAS0805R1001F-T5TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4463-TFAS0805R1001F-T5CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4463-TFAS0805R1001F-T5DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TFAS0805R1001F-T5
תיאור
RES 1000 OHM 1% 1/8W 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1000 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W נגד שבב 0805 (2012 מטרי) נגד-גופרית ציפוי עבה
קטגוריה
מאפיינים
נגד-גופרית
יצרן
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C