CTS05S30,L3F
מק"ט מוצר של DigiKey
CTS05S30L3FTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
CTS05S30L3FCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
CTS05S30L3FDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CTS05S30,L3F
תיאור
DIODE SCHOTTKY 30V 500MA CST2
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 30 V 500mA הרכבה משטחית ‎CST2‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CTS05S30,L3F דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
150 µA @ 10 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות @ Vr‏, F
55pF ב-0V, 1MHz
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
30 V
מארז ההתקן של הספק
‎CST2‎
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
500mA
טמפרטורת פעולה - צומת
125°C (מקס')
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
340 mV @ 100 mA