CUS05S40,H3F
מק"ט מוצר של DigiKey
CUS05S40H3FTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
CUS05S40H3FCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
CUS05S40H3FDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CUS05S40,H3F
תיאור
DIODE SCHOTTKY 40V 500MA USC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 40 V 500mA הרכבה משטחית USC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CUS05S40,H3F דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
30 µA @ 10 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות @ Vr‏, F
42pF ב-0V, 1MHz
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
40 V
מארז ההתקן של הספק
USC
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
500mA
טמפרטורת פעולה - צומת
125°C (מקס')
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
350 mV @ 100 mA