TAR5SB33(TE85L,F)
מק"ט מוצר של DigiKey
TAR5SB33(TE85LF)TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
TAR5SB33(TE85LF)CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
TAR5SB33(TE85LF)DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TAR5SB33(TE85L,F)
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 200MA SMV
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 200mA SMV
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TAR5SB33(TE85L,F) דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
850 µA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
PSRR
70dB (1kHz)
סטטוס החלק
פעיל
פונקציות בקרה
אפשור
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מספר המייצבים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
15V
מארז‏ / תיבה
SC-74A, SOT-753
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V