TCR2LE36,LM(CT
מק"ט מוצר של DigiKey
TCR2LE36LM(CTTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
TCR2LE36LM(CTCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
TCR2LE36LM(CTDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TCR2LE36,LM(CT
תיאור
IC REG LINEAR 3.6V 200MA ESV
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 200mA ‎ESV‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TCR2LE36,LM(CT דגמים
קטגוריה
מפל המתח (מקס')
V‏0.3‏ ב-mA‏150‏
יצרן
זרם - יציאה
סדרה
זרם - רגיעה (Iq)
2 µA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
פונקציות בקרה
אפשור
סטטוס החלק
פעיל
מאפייני הגנה
זרם-יתר
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TJ)
סוג היציאה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר המייצבים
1
מארז‏ / תיבה
SOT-553
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מארז ההתקן של הספק
‎ESV‎
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.6V