TJ90S04M3L,LXHQ
מק"ט מוצר של DigiKey
264-TJ90S04M3LLXHQTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
264-TJ90S04M3LLXHQCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
264-TJ90S04M3LLXHQDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TJ90S04M3L,LXHQ
תיאור
MOSFET P-CH 40V 90A DPAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 32
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת P 40 V 90A (Ta) 180W (Tc) הרכבה משטחית ‎DPAK+‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TJ90S04M3L,LXHQ דגמים
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
172 nC @ 10 V
יצרן
Vgs (מקס')
+10V, -20V
סדרה
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
7700 pF @ 10 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
פיזור הספק (מקס')
180W (Tc)
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
175°C
סוג FET
דירוג
לרכב
טכנולוגיה
הרשאה
AEC-Q101
מתח מרזב-למקור (Vdss)
40 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
‎DPAK+‎
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
4.5V, 10V