TK100E08N1,S1X
מק"ט מוצר של DigiKey
TK100E08N1S1X-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TK100E08N1,S1X
תיאור
MOSFET N-CH 80V 100A TO220
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 80 V 100A (Ta) 255W (Tc) חור מעבר TO-220
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TK100E08N1,S1X דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-mA‏1‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
130 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
אריזה
צינור
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
9000 pF @ 40 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
255W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח מרזב-למקור (Vdss)
80 V
מארז ההתקן של הספק
TO-220
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V