TK10A60W,S4VX
מק"ט מוצר של DigiKey
TK10A60WS4VX-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TK10A60W,S4VX
תיאור
MOSFET N-CH 600V 9.7A TO220SIS
תיאור מפורט
תעלת N 600 V 9.7A (Ta) 30W (Tc) חור מעבר TO-220SIS
מודלים EDA/CAD
TK10A60W,S4VX דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏3.7‏ ב-µA‏500‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
20 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±30V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
700 pF @ 300 V
פיזור הספק (מקס')
30W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
600 V
מארז ההתקן של הספק
TO-220SIS
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V