TK10A60W,S4X פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
דומים
Central Semiconductor Corp
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Infineon Technologies
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Infineon Technologies
STMicroelectronics
קיים במלאי: 867
STMicroelectronics
תעלת N 600 V 9.7A (Ta) 30W (Tc) חור מעבר TO-220SIS
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
TK10A60W,S4X
מק"ט מוצר של DigiKey
TK10A60WS4X-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TK10A60W,S4X
תיאור
MOSFET N-CH 600V 9.7A TO220
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
TK10A60W,S4X דגמים
קטגוריה
Rds מצב מופעל (מקס') @ Id, Vgs
mOhm‏380‏, A‏4.9‏, V‏10‏
יצרן
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏3.7‏ ב-µA‏500‏
סדרה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
20 nC @ 10 V
אריזה
צינור
Vgs (מקס')
±30V
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
720 pF @ 300 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
30W (Tc)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח מרזב-למקור (Vdss)
600 V
מארז ההתקן של הספק
TO-220SIS
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V