TK13A60D(STA4,Q,M) פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
דומים
Rohm Semiconductor
קיים במלאי: 343
גיליון נתונים
דומים
Rohm Semiconductor
קיים במלאי: 325
גיליון נתונים
Vishay Siliconix
קיים במלאי: 814
Vishay Siliconix
קיים במלאי: 197
קיים במלאי: 0
Infineon Technologies
קיים במלאי: 27
STMicroelectronics
קיים במלאי: 1,764
STMicroelectronics
קיים במלאי: 313
קיים במלאי: 378
קיים במלאי: 952
קיים במלאי: 767
תעלת N 600 V 13A (Ta) 50W (Tc) חור מעבר TO-220SIS
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
TK13A60D(STA4,Q,M)
מק"ט מוצר של DigiKey
TK13A60DSTA4QM-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TK13A60D(STA4,Q,M)
תיאור
MOSFET N-CH 600V 13A TO220SIS
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-mA‏1‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
40 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±30V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
2300 pF @ 25 V
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
פיזור הספק (מקס')
50W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
600 V
מארז ההתקן של הספק
TO-220SIS
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V