TK15S04N1L,LQ
TK15S04N1L,LQ
מק"ט מוצר של DigiKey
TK15S04N1LLQTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
TK15S04N1LLQCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
TK15S04N1LLQDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TK15S04N1L,LQ
תיאור
MOSFET N-CH 40V 15A DPAK
תיאור מפורט
תעלת N 40 V 15A (Ta) 46W (Tc) הרכבה משטחית ‎DPAK+‎
מודלים EDA/CAD
TK15S04N1L,LQ דגמים
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
10 nC @ 10 V
יצרן
Vgs (מקס')
±20V
סדרה
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
610 pF @ 10 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
פיזור הספק (מקס')
46W (Tc)
טמפרטורת פעולה
175°C (TJ)
סוג FET
דירוג
לרכב
טכנולוגיה
הרשאה
AEC-Q101
מתח מרזב-למקור (Vdss)
40 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
‎DPAK+‎
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
4.5V, 10V