TK17E80W,S1X
מק"ט מוצר של DigiKey
TK17E80WS1X-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TK17E80W,S1X
תיאור
MOSFET N-CHANNEL 800V 17A TO220
תיאור מפורט
תעלת N 800 V 17A (Ta) 180W (Tc) חור מעבר TO-220
מודלים EDA/CAD
TK17E80W,S1X דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-µA‏850‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
32 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
2050 pF @ 300 V
פיזור הספק (מקס')
180W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
150°C
מתח מרזב-למקור (Vdss)
800 V
מארז ההתקן של הספק
TO-220
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V