TK20N60W5,S1VF
מק"ט מוצר של DigiKey
TK20N60W5S1VF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TK20N60W5,S1VF
תיאור
MOSFET N-CH 600V 20A TO247
תיאור מפורט
תעלת N 600 V 20A (Ta) 165W (Tc) חור מעבר TO-247
מודלים EDA/CAD
TK20N60W5,S1VF דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4.5‏ ב-mA‏1‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
55 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±30V
אריזה
צינור
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
1800 pF @ 300 V
פיזור הספק (מקס')
165W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח מרזב-למקור (Vdss)
600 V
מארז ההתקן של הספק
TO-247
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V