TK25A60X,S5X אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
onsemi
קיים במלאי: 3,122
גיליון נתונים
דומים
Infineon Technologies
קיים במלאי: 558
גיליון נתונים
Infineon Technologies
קיים במלאי: 758
קיים במלאי: 347
Rohm Semiconductor
קיים במלאי: 0
תעלת N 600 V 25A (Ta) 45W (Tc) חור מעבר TO-220SIS
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
TO-220-3 Full Pack
TK25A60X,S5X
מק"ט מוצר של DigiKey
TK25A60XS5X-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TK25A60X,S5X
תיאור
MOSFET N-CH 600V 25A TO220SIS
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
TK25A60X,S5X דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏3.5‏ ב-mA‏1.2‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
40 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±30V
אריזה
צינור
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
2400 pF @ 300 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
45W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח מרזב-למקור (Vdss)
600 V
מארז ההתקן של הספק
TO-220SIS
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V