TK25E60X5,S1X
מק"ט מוצר של DigiKey
264-TK25E60X5,S1X-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TK25E60X5,S1X
תיאור
MOSFET N-CH 600V 25A TO220
תיאור מפורט
תעלת N 600 V 25A (Ta) 180W (Tc) חור מעבר TO-220
מודלים EDA/CAD
TK25E60X5,S1X דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4.5‏ ב-mA‏1.2‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
60 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±30V
אריזה
צינור
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
2400 pF @ 300 V
פיזור הספק (מקס')
180W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח מרזב-למקור (Vdss)
600 V
מארז ההתקן של הספק
TO-220
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V