TK25S06N1L,LQ
מק"ט מוצר של DigiKey
264-TK25S06N1L,LQTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
264-TK25S06N1L,LQCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
264-TK25S06N1L,LQDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TK25S06N1L,LQ
תיאור
MOSFET N-CH 60V 25A DPAK
תיאור מפורט
תעלת N 60 V 25A (Ta) 57W (Tc) הרכבה משטחית ‎DPAK+‎
מודלים EDA/CAD
TK25S06N1L,LQ דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏2.5‏ ב-µA‏100‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
15 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
855 pF @ 10 V
פיזור הספק (מקס')
57W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
175°C
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח מרזב-למקור (Vdss)
60 V
מארז ההתקן של הספק
‎DPAK+‎
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
4.5V, 10V