TK33S10N1Z,LQ
מק"ט מוצר של DigiKey
TK33S10N1ZLQTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
TK33S10N1ZLQCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
TK33S10N1ZLQDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TK33S10N1Z,LQ
תיאור
MOSFET N-CH 100V 33A DPAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 100 V 33A (Ta) 125W (Tc) הרכבה משטחית ‎DPAK+‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TK33S10N1Z,LQ דגמים
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
28 nC @ 10 V
יצרן
Vgs (מקס')
±20V
סדרה
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
2050 pF @ 10 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
פיזור הספק (מקס')
125W (Tc)
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
175°C (TJ)
סוג FET
דירוג
לרכב
טכנולוגיה
הרשאה
AEC-Q101
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
‎DPAK+‎
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V