TK40E06N1,S1X
מק"ט מוצר של DigiKey
TK40E06N1S1X-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TK40E06N1,S1X
תיאור
MOSFET N-CH 60V 40A TO220
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 60 V 40A (Ta) 67W (Tc) חור מעבר TO-220
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TK40E06N1,S1X דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-µA‏300‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
23 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
אריזה
צינור
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
1700 pF @ 30 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
67W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח מרזב-למקור (Vdss)
60 V
מארז ההתקן של הספק
TO-220
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V