TK40S06N1L,LXHQ
מק"ט מוצר של DigiKey
264-TK40S06N1LLXHQTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
264-TK40S06N1LLXHQCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
264-TK40S06N1LLXHQDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TK40S06N1L,LXHQ
תיאור
MOSFET N-CH 60V 40A DPAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 32
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 60 V 40A (Ta) 88.2W (Tc) הרכבה משטחית ‎DPAK+‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TK40S06N1L,LXHQ דגמים
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
26 nC @ 10 V
יצרן
Vgs (מקס')
±20V
סדרה
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
1650 pF @ 10 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
פיזור הספק (מקס')
88.2W (Tc)
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
175°C
סוג FET
דירוג
לרכב
טכנולוגיה
הרשאה
AEC-Q101
מתח מרזב-למקור (Vdss)
60 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
‎DPAK+‎
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
4.5V, 10V