TK65E10N1,S1X
מק"ט מוצר של DigiKey
TK65E10N1S1X-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TK65E10N1,S1X
תיאור
MOSFET N CH 100V 148A TO220
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 100 V 148A (Ta) 192W (Tc) חור מעבר TO-220
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TK65E10N1,S1X דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-mA‏1‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
81 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
אריזה
צינור
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
5400 pF @ 50 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
192W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
מארז ההתקן של הספק
TO-220
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V