TPW5200FNH,L1Q
מק"ט מוצר של DigiKey
264-TPW5200FNH,L1QTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
264-TPW5200FNH,L1QCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
264-TPW5200FNH,L1QDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TPW5200FNH,L1Q
תיאור
PB-F POWER MOSFET TRANSISTOR DSO
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 250 V 26A (Tc) 800mW (Ta), 142W (Tc) הרכבה משטחית ‎8-DSOP Advance
קטגוריה
Rds מצב מופעל (מקס') @ Id, Vgs
mOhm‏52‏, A‏13‏, V‏10‏
יצרן
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-mA‏1‏
סדרה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
22 nC @ 10 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
Vgs (מקס')
±20V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
2200 pF @ 100 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
800mW (Ta), 142W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
150°C
מתח מרזב-למקור (Vdss)
250 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
‎8-DSOP Advance
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V