TRS10V65H,LQ
מק"ט מוצר של DigiKey
264-TRS10V65H,LQTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
264-TRS10V65H,LQCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
264-TRS10V65H,LQDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TRS10V65H,LQ
תיאור
DIODE SIL CARB 650V 10A 4DFNEP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 650 V 10A הרכבה משטחית ‎4-DFN-EP (8×8)‎
קטגוריה
מהירות
זמן התאוששות אפס > mA‏500‏ (Io‏)
יצרן
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
0 ns
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 µA @ 650 V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ Vr‏, F
649pF ב-1V, 1MHz
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
650 V
מארז‏ / תיבה
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
10A
מארז ההתקן של הספק
‎4-DFN-EP (8×8)‎
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.35 V @ 10 A
טמפרטורת פעולה - צומת
175°C