23BR100KLFTR
מק"ט מוצר של DigiKey
987-1013-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
987-1013-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
987-1013-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
23BR100KLFTR
תיאור
TRIMMER 100K OHM 0.25W GW TOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 kOhms 0.25W, 1/4W דמוי כנף הרכבה משטחית פוטנציומטר טרימר (Trimmer) Cermet 1.0 סיבוב כוונון עילי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
23BR100KLFTR דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
יצרן
TT Electronics/BI
מספר הסיבובים
1.0
סדרה
סוג כוונון
כוונון עילי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
חומר התנגדותי
Cermet
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
התנגדות
100 kOhms
תצורת הסיומת
דמוי כנף
הספק (Watts)
0.25W, 1/4W
גודל / מידה
מלבני - פאה ‎‎‎0.197"‎‏‏ × ‎0.177"‎‏ (5.00 מ"מ ×‏ 4.50 מ"מ)‎
טולרנס
±20%