23BR100KLFTR | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | TRIMMER 100K OHM 0.25W GW TOP |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 20 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 100 kOhms 0.25W, 1/4W דמוי כנף הרכבה משטחית פוטנציומטר טרימר (Trimmer) Cermet 1.0 סיבוב כוונון עילי |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | 23BR100KLFTR דגמים |
קטגוריה | מקדם טמפרטורה ±100ppm/°C |
יצרן TT Electronics/BI | מספר הסיבובים 1.0 |
סדרה | סוג כוונון כוונון עילי |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | חומר התנגדותי Cermet |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
התנגדות 100 kOhms | תצורת הסיומת דמוי כנף |
הספק (Watts) 0.25W, 1/4W | גודל / מידה מלבני - פאה 0.197" × 0.177" (5.00 מ"מ × 4.50 מ"מ) |
טולרנס ±20% | מספר מוצר בסיס |