23BR20KLFTR
מק"ט מוצר של DigiKey
987-1016-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
987-1016-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
987-1016-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
23BR20KLFTR
תיאור
TRIMMER 20K OHM 0.25W GW TOP ADJ
תיאור מפורט
20 kOhms 0.25W, 1/4W דמוי כנף הרכבה משטחית פוטנציומטר טרימר (Trimmer) Cermet 1.0 סיבוב כוונון עילי
מודלים EDA/CAD
23BR20KLFTR דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
התנגדות
20 kOhms
הספק (Watts)
0.25W, 1/4W
גודל / מידה
מלבני - פאה ‎‎‎0.197"‎‏‏ × ‎0.177"‎‏ (5.00 מ"מ ×‏ 4.50 מ"מ)‎
טולרנס
±20%