91AR50KLF
מק"ט מוצר של DigiKey
987-1625-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
91AR50KLF
תיאור
THUMBWHEEL POT 50K OHM 0.5W TOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
50 kOhms 0.5W, 1/2W חור מעבר פוטנציומטרים גלגל אגודל כוונון עילי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
91AR50KLF דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
טולרנס
±20%
יצרן
TT Electronics/BI
מספר הסיבובים
1.0
סדרה
סוג כוונון
כוונון עילי
אריזה
בתפזורת
גודל / מידה
עגול - קוטר 0.375‏ אינץ' x‏ גובה 0.200‏ אינץ' (5.08‏ מ"מ x‏ 9.53‏ מ"מ)
סטטוס החלק
פעיל
סיומת
פיני PC
התנגדות
50 kOhms
סוג ההרכבה
חור מעבר
הספק (Watts)
0.5W, 1/2W