P160KNP-0EC15A250K
מק"ט מוצר של DigiKey
987-1720-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
P160KNP-0EC15A250K
תיאור
POT 250K OHM 1/10W PLASTIC LOG
תיאור מפורט
250K Ohm 1 סעפות לוגריתמי הרכבה בלוח פוטנציומטר ללא 1.0 סיבוב פלסטיק מוליך 0.1W, 1/10W נעל הלחמה
קטגוריה
סוג כוונון
מוגדר משתמש
תצורת הסיומת
נעל הלחמה
סוג מפעיל (Actuator)
מחורץ
התנגדות (Ohms)
250K
טולרנס
±20%
0.236‏ אינץ' (6.00‏ מ"מ)
הספק (Watts)
0.1W, 1/10W