P260S-S1AF3CB10K
P260S-S1AF3CB10K
P260S-S1AF3CB10K
מק"ט מוצר של DigiKey
987-1333-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
P260S-S1AF3CB10K
תיאור
POT 10K OHM 1/2W PLASTIC LINEAR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 34
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10k Ohm 1 סעפות לינארי הרכבה בלוח פוטנציומטר סיבובי, SPDT 1.0 סיבוב פלסטיק מוליך 0.5W, 1/2W פיני PC
קטגוריה
מספר קבצים
1
יצרן
TT Electronics/BI
סוג כוונון
כוונון צידי
סדרה
סיבוב
295°
אריזה
מגש
חומר התנגדותי
פלסטיק מוליך
סטטוס החלק
פעיל
תצורת הסיומת
פיני PC
התנגדות (Ohms)
10k
סוג מפעיל (Actuator)
משוטח
טולרנס
±10%
אורך מפעיל (Actuator)
0.787‏ אינץ' (20.00‏ מ"מ)
הספק (Watts)
0.5W, 1/2W
0.125‏ אינץ' (3.18‏ מ"מ)
מתג מובנה
סיבובי, SPDT
תבריג תותב
מספר הסיבובים
1.0
סוג ההרכבה
הרכבה בלוח
מאפיינים
אטום
גודל - גוף
מרובע - פאה ‎‎‎0.500"‎‏‏ × ‎0.500"‎‏ (12.70 מ"מ ×‏ 12.70 מ"מ)‎