2499-003-X5S0-102MLF
מק"ט מוצר של DigiKey
410-1049-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
2499-003-X5S0-102MLF
תיאור
CAP FEEDTHRU 1000PF 500V AXIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 36
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1000 pF קבלי מעבר (feed through) 500V 20 A אקסיאלי, תותב
קטגוריה
מתח - נומינלי
500V
יצרן
Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components
זרם
20 A
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
אריזה
בתפזורת
מקדם טמפרטורה
‎X5S‎
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
אקסיאלי, תותב
סוג
השחל
גודל / מידה
קוטר 0.250‏ אינץ' x‏ אורך 0.468‏ אינץ' (11.89‏ מ"מ x‏ 6.35‏ מ"מ)
קיבוליות
1000 pF
גודל תבריג
12-28
טולרנס
±20%