6U-25.000MBE-T | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | XTAL OSC VCXO 25.0000MHZ CMOS |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 25 MHz מתנד גביש מבוקר מתח (VCXO) CMOS מתנד 3.3V איפשור/השבתה 6-SMD, ללא מוליכים |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | יציאה CMOS |
יצרן | מתח - הספקה 3.3V |
סדרה | יציבות התדר ±50ppm |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |
סטטוס החלק לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה | זרם - הספקה (מקס') 45mA |