7C-25.000MCB-T
מק"ט מוצר של DigiKey
887-1442-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
887-1442-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
887-1442-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
7C-25.000MCB-T
תיאור
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25 MHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 2.5V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
7C-25.000MCB-T דגמים
קטגוריה
יציאה
CMOS
יצרן
מתח - הספקה
2.5V
סדרה
יציבות התדר
±50ppm
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 70°C
סטטוס החלק
פעיל
זרם - הספקה (מקס')
30mA