7L-26.000MCG-T זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
TXC CORPORATION
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
TXC CORPORATION
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
26 MHz TCXO מתנד גביש מקוזז השפעת טמפרטורה גל סינוסי קטום מתנד 2.5V ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
7L-26.000MCG-T
מק"ט מוצר של DigiKey
887-1542-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
7L-26.000MCG-T
תיאור
XTAL OSC TCXO 26.0000MHZ SNWV
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מתח - הספקה
2.5V
יצרן
יציבות התדר
±2ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
זרם - הספקה (מקס')
2mA