7M-16.000MAAJ-T
מק"ט מוצר של DigiKey
887-1125-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
887-1125-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
887-1125-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
7M-16.000MAAJ-T
תיאור
CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD
תיאור מפורט
16 MHz ±30ppm גבישים 18pF 80 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
7M-16.000MAAJ-T דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
18pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
80 Ohms
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
תדר
16 MHz
יציבות התדר
±30ppm
אפיצות תדר
±30ppm