7M-16.000MEEQ-T
מק"ט מוצר של DigiKey
887-1319-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
887-1319-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
887-1319-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
7M-16.000MEEQ-T
תיאור
CRYSTAL 16.0000MHZ 10PF SMD
תיאור מפורט
16 MHz ±10ppm גבישים 10pF 80 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
7M-16.000MEEQ-T דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
10pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
80 Ohms
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
תדר
16 MHz
יציבות התדר
±10ppm
אפיצות תדר
±10ppm