7M-24.000MAHI-T זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
TXC CORPORATION
קיים במלאי: 2,000
גיליון נתונים
דומים
TXC CORPORATION
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Abracon LLC
Aker Technology Corp
EPSON
EPSON
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Raltron Electronics
24 MHz ±30ppm גבישים 16pF 60 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
7M-24.000MAHI-T
מק"ט מוצר של DigiKey
7M-24.000MAHI-T-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
7M-24.000MAHI-T
תיאור
CRYSTAL 24.0000MHZ 16PF SMD
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
7M-24.000MAHI-T דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
16pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
60 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר
24 MHz
יציבות התדר
±30ppm
אפיצות תדר
±30ppm