7M-25.000MEIQ-T זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
EPSON
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
EPSON
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
25 MHz ±10ppm גבישים 10pF 60 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
7M-25.000MEIQ-T
מק"ט מוצר של DigiKey
7M-25.000MEIQ-T-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
7M-25.000MEIQ-T
תיאור
CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
7M-25.000MEIQ-T דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
10pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
60 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר
25 MHz
יציבות התדר
±30ppm
אפיצות תדר
±10ppm