7M-27.120MAAJ-T
מק"ט מוצר של DigiKey
887-1424-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
887-1424-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
887-1424-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
7M-27.120MAAJ-T
תיאור
CRYSTAL 27.1200MHZ 18PF SMD
תיאור מפורט
27.12 MHz ±30ppm גבישים 18pF 60 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
7M-27.120MAAJ-T דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
18pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
60 Ohms
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
תדר
27.12 MHz
יציבות התדר
±30ppm
אפיצות תדר
±30ppm