7N-10.000MBP-T
מק"ט מוצר של DigiKey
887-2498-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
887-2498-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
887-2498-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
7N-10.000MBP-T
תיאור
XTAL OSC TCXO 10.0000MHZ CMOS
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 MHz TCXO מתנד גביש מקוזז השפעת טמפרטורה CMOS מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎,10-SMD ללא מוליכים
קטגוריה
יציאה
CMOS
יצרן
מתח - הספקה
3.3V
סדרה
יציבות התדר
±280ppb
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
זרם - הספקה (מקס')
10mA