7R-25.000MAAQ-T | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 17 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 25 MHz ±30ppm גבישים 10pF 150 Ohms 4-SMD, ללא מוליכים |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | קיבוליות עומס 10pF |
יצרן | ESR (התנגדות טורית שקולה) 150 Ohms |
סדרה | אופן פעולה בסיסי |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) | טמפרטורת פעולה -20°C ~ 70°C |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סוג גבישMHz | מארז / תיבה |
תדר 25 MHz | מארז ההתקן של הספק SMD-4 (1.65x2.05) |
יציבות התדר ±30ppm | גודל / מידה אורך 0.081 אינץ' x רוחב 0.065 אינץ' (2.05 מ"מ x 1.65 מ"מ) |
אפיצות תדר ±30ppm | גובה - מקובע (מרבי) 0.024 אינץ' (0.60 מ"מ) |