7R-25.000MAHB-T זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
CTS-Frequency Controls
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
CTS-Frequency Controls
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
25 MHz ±30ppm גבישים 6pF 150 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
7R-25.000MAHB-T
מק"ט מוצר של DigiKey
887-7R-25.000MAHB-TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
887-7R-25.000MAHB-TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
7R-25.000MAHB-T
תיאור
CRYSTAL 25.0000MHZ 6PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
קיבוליות עומס
6pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
150 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
25 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (1.65‏x‏2.05‏)
יציבות התדר
±30ppm
גודל / מידה
אורך 0.081‏ אינץ' x‏ רוחב 0.065‏ אינץ' (2.05 מ"מ x‏ 1.65‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±30ppm