7V-25.000MAAV-T
מק"ט מוצר של DigiKey
887-1809-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
887-1809-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
887-1809-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
7V-25.000MAAV-T
תיאור
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
תיאור מפורט
25 MHz ±30ppm גבישים 8pF 60 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
7V-25.000MAAV-T דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
8pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
60 Ohms
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
תדר
25 MHz
יציבות התדר
±30ppm
אפיצות תדר
±30ppm