7X-100.000MDD-T זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
TXC CORPORATION
קיים במלאי: 25
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Skyworks Solutions Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Skyworks Solutions Inc.
קיים במלאי: 0
100 MHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 1.8V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
7X-100.000MDD-T
מק"ט מוצר של DigiKey
887-7X-100.000MDD-TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
7X-100.000MDD-T
תיאור
XTAL OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
יציאה
CMOS
יצרן
מתח - הספקה
1.8V
סדרה
יציבות התדר
±25ppm
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
זרם - הספקה (מקס')
15mA