7X-48.000MBE-T
מק"ט מוצר של DigiKey
887-2537-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
887-2537-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
887-2537-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
7X-48.000MBE-T
תיאור
XTAL OSC XO 48.0000MHZ CMOS SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
48 MHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
יציאה
CMOS
יצרן
מתח - הספקה
3.3V
סדרה
יציבות התדר
±50ppm
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
זרם - הספקה (מקס')
20mA