7XZ-32.768KBE-T | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | XTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 19 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 32.768 kHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 3.3V איפשור/השבתה 4-SMD, ללא מוליכים |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | יציאה CMOS |
יצרן | מתח - הספקה 3.3V |
סדרה | יציבות התדר ±50ppm |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |
סטטוס החלק פעיל | זרם - הספקה (מקס') 3mA |