8Q-26.000MEEC-T זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
TXC CORPORATION
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
TXC CORPORATION
קיים במלאי: 3,380
גיליון נתונים
Abracon LLC
Abracon LLC
קיים במלאי: 585
קיים במלאי: 856
ECS Inc.
ECS Inc.
Jauch Quartz
Jauch Quartz
אקוויוולנטים-פרמטרית
קיים במלאי: 22
26 MHz ±10ppm גבישים 9pF 100 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
8Q-26.000MEEC-T
מק"ט מוצר של DigiKey
887-8Q-26.000MEEC-TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
887-8Q-26.000MEEC-TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
887-8Q-26.000MEEC-TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
8Q-26.000MEEC-T
תיאור
CRYSTAL 26MHZ 9PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
קיבוליות עומס
9pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
100 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
26 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (1.2‏x‏1.6‏)
יציבות התדר
±10ppm
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.047‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 1.20‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±10ppm